درباره استادیار

شفاف باشید، متفاوت باشید

15 استاد مجرب
1200 دانشجوی عضو سایت
700 ساعت ویدئو
72 دوره اموزشی

بنـــامش و در پنــاهش

ما اینجاییم تا بهتون بگیم و کمک تون کنیم که در هر شرایطی که هستید بازم راهی وجود دارد که زندگیتون رو متحول کنید!!!

مجموعه تکاملی باش تلاش میکند تا با آموزش های سالم ، آسان و کاربردی کمک کنند به کسانیکه می خواهند زندگیشون رو تغییر بدهند و منبعی برای تغییر و توسعه در زندگی داشته باشند .

من مـوسـی غلامـرضـایـی هستم

 

 

که سالها پیش با چالش اقتصادی در زندگی شخصی مواجه شدم و بدهی ای داشتم که با درآمدم اون زمانم باید 120 ماه فقط پس انداز میکردم تا بتونم بدهی خودم رو بپردازم یعنی کل درآمدم را پس انداز میکردم تا اینکه با  وب سایت های آموزشی آشنا شدم و به یکی از آنها پیام دادم و شرایطم را براشون تعریف کردم هر چند در عوض جواب چند کلمه ای 35000 تومان پرداخت کردم که در سال 93 پول زیادی برام بود اما الان واقعا تشکر میکنم چون با جواب چند کلمه ای که داده بود اشتباهم رو دریافت کردم و تلاش کردم برای رفع اشتباهی که داشتم. از اون زمان برگ جدیدی در زندگی ام شروع شد که الان به اون روزهام و به الانم افتخار میکنم .

رسالت ما در مجموعه تکاملی باش این است که تلاش کنیم با آموزش های درست و سالم اولا به زندگی خودمون کمک کنیم و همچنین به کسانیکه می خواهند زندگیشون تغییر کنه پیشنهاد بدیم با این آموزش ها زندگیشون رو متحول کنند. تلاش میکنیم چیزی که به آن عمل کردیم و نتیجه گرفتیم را با شما به اشتراک بگذاریم .

تا الان حدود 200 کارگاه آموزشی در حیطه ی مهارت های زندگی ، تحول و بهبود فردی برگزار شده است که تونسته ایم به زندگی هزاران نفر کمک کنیم تا استانداردهای زندگیشون از جایی که هست بالاتر ببرند و به خودشون و زندگیشون کمک کنند و نجات بدهند.

 

باور ما در این مجموعه برای تغییر این است .

مرحله اول :

(تغییر)Change

یک نفر میتونه زندگی شما را تغییر بده و اون شخص فقط خود شما هستید پس منتظر کسی نباشید خودتون شروع کنید .

مرحله دوم :

(خواستن)Want

برای تغییر در زندگی باید بخواهید تا زندگی شما تغییر کند نمیتوانید به کسی که نمی خواهد کمکی کنید.

مرحله سوم :

(یادگرفتن ، آموزش)Learning

برای تغییر شرایط باید آموزش دید بدون آموزش دیدن آزمون خطا زیاد میکنید و به بیراهه خواهید رفت .

مرحله چهارم :

(مسئولیت پذیری)Responsibility

تغییر زمانی اتفاق می افته که مسئولیت صد در صد را بپذیرین در غیر اینصورت به اندازه ای که مسئولیت پذیر نباشین همون اندازه تلاش کمتری میکنید و وضعیت پیش آمده را گردن دیگران می اندازین که در اینصورت زندگی شما تغییر چندانی نخواهد کرد .

مرحله پنجم :

(عمل کردن)Action

از عملکرد که در زندگی دارید نتیجه میگیرید یعنی وقتی به آموزش ها و دانسته هاتون عمل میکنید باعث اتفاق و نتیجه در زندگی شما خواهد شد بدون عمل هیچ نتیجه ای نخواهید گرفت. الان زندگی شما نتیجه افکار ، باور و رفتارها و عملکرد گذشته تان هست ، پس برای تغییر شرایط و نتیجه متفاوت باید عملکرد را تغییر داد !

مرحله ششم :

(تکامل طی کردن)Evolution

و در آخر برای گرفتن نتیجه در زندگی یا تغییر باید تکامل را طی کنید خیلی ها نتیجه نگرفتند چون هنوز تکامل را طی نکرده بودند و برنامه ها را رها کردند داستان اینجاست تا گرفتن نتیجه توی مسیر باشید و سرعت حرکت به سمت خواسته ها را بیشتر کنید .

 

 

 

 

در مسیر رسیدن به خواسته هاتون